www.goticket.sk
   
 
KVALIFIKAČNÝ ZÁPAS MS 2013 HÁDZANEJ MUŽOV
KVALIFIKAČNÝ ZÁPAS MS 2013 HÁDZANEJ MUŽOV <<

Miesto konania akcie/ Place of event: Steel Arena, KošiceDátum a čas/ Date and time: 9.6.2012 o 16:00 hod.Cena/Price: od 6 EUR Hádzanári Slovenska nastúpia 9. júna 2012 o 16.00 h v Steel Aréne proti Bielorusku  na prvý zápas II. fázy kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2013, ktoré sa budú hrať v Španielsku. Pre nového trénera Slovákov Petra Dávida to bude prvá ostrá previerka pri národnom mužstve a všetci priaznivci Slovenska veria, že dokáže nadviazať na predošlé výborné výsledky kormidelníka Zoltána Heistera. V prípade úspechu v dvojzápase proti Bielorusku (odveta je na programe 17. júna 2012 v Minsku) by slovenskí hádzanári mohli oslavovať tretí postup na svetový šampionát v rade (v Chorvátsku 2009 obsadili 10. miesto, vo Švédsku 2011 až 17. miesto).   V roku 2011 fanúšikovia hádzanej zaplnili košickú Steel Arénu v súboji proti Čiernej Hore a po skončení zápasu mohli oslavovať s hádzanármi postup na majstrovstvá Európy 2012, ktoré sa hrali v Srbsku a Slovensko na nich obsadilo 16. miesto. Tento výnimočný zápas a silná podpora fanúšikov ostali v pamäti všetkých hráčov a preto sa opäť pri dôležitom kvalifikačnom zápase budeme tešiť na vašu priazeň a silné hlasivky. Viac informácií o slovenských reprezentantoch a priebehu kvalifikačných bojov o MS 2013 nájdete na www.slovakhandball.sk Informácie pre vozičkárov
  Vstupenky na dosah :

  DIVADLO | HUDBA | FESTIVAL | MUZIKÁL | SHOW | ŠPORT | KINO  
Majiteľ goTicket karty sa stáva súčasťou sveta v ktorom je čas dôležitý lebo ho máme málo.Dostávate sa do centra informácií o svete zábavy, podujatí a športu.

Slobodu rozhodovania a pohybu ktorú Vám goTicket karta dáva je pocit ktorý sa oplatí vyskúšať apotom sa budete diviť, prečo ste doteraz stáli v radách na vstupenky.

Ak prevádzkujete klub, divadlo, kinosálu alebo organizujete ľubovolnú akciu na ktorú sa predávajú vstupenky a máte záujem sa zapojiť do projektu goTicket ?

 
 
 
Registrácia / Objednávka
Aktivácia karty
Zabudli ste heslo ?
Registrácia kariet MŠK Žilina
VSTUPENKY
DIVADLO MUZIKÁL
HUDBA SHOW
FESTIVAL ŠPORT
KINO
TOP 5
{.: SuperBand Test :.}
ZĽAVY NA KARTU
Okamžitý nákup               zľava
SPRÁVY
 
   
     
   
      WebDesign, Web & SEO : DeNAX pageranking.sk goTICKET - pripravený v spolupráci so sieťou  TICKETPORTAL