www.goticket.sk
   
 

        Pravidla a podmienky používania karty goTICKET

1.  Držiteľom karty goTICKET môže byť ľubovoľný občan Slovenskej republiky bez ohľadu na vek
2.  Právoplatným užívateľom karty goTICKET sa občan stáva po jej riadnom zakúpení a pravdivým vyplnením registračného formulára.
3.  Karta goTICKET oprávňuje užívateľa k vstupu na podujatie, akciu alebo športové podujatie po riadnom zaplatení výšky vstupného a správnom vyplnení objednávkového formulára.
4.  Bonusový program spojený s kartou sa riadi podľa podmienok a pravidiel pre tú ktorú akciu a bude zobrazený pri platbe vstupného.
5.  Spoločnosť organizujúca danú akciu má právo určiť a nastaviť pravidlá daného bonusového programu.
6.  Spoločnosť DeNAX a.s. má právo po zistení, že držiteľ karty nepradivo vyplnil údaje v registračnom formulári kartu takéhoto klienta zablokovať a znefunkčniť.
7.  V prípade straty karty je držiteľ karty povinný túto skutočnosť bezodkladne nahlásiť mailom, faxom alebo telefonicky spoločnosti DeNAX a.s. a tá takúto kartu bezodkladne zablokuje.
8.  Držiteľ karty je pri objednávaní, platbe a vstupe na vybrané podujatie alebo akciu povinný riadiť sa pokynmi a dodržiavať pravidlá organizátora danej akcie.

  Vstupenky na dosah :

  DIVADLO | HUDBA | FESTIVAL | MUZIKÁL | SHOW | ŠPORT | KINO  
Majiteľ goTicket karty sa stáva súčasťou sveta v ktorom je čas dôležitý lebo ho máme málo.Dostávate sa do centra informácií o svete zábavy, podujatí a športu.

Slobodu rozhodovania a pohybu ktorú Vám goTicket karta dáva je pocit ktorý sa oplatí vyskúšať apotom sa budete diviť, prečo ste doteraz stáli v radách na vstupenky.

Ak prevádzkujete klub, divadlo, kinosálu alebo organizujete ľubovolnú akciu na ktorú sa predávajú vstupenky a máte záujem sa zapojiť do projektu goTicket ?

 
 
 
Registrácia / Objednávka
Aktivácia karty
Zabudli ste heslo ?
Registrácia kariet MŠK Žilina
VSTUPENKY
DIVADLO MUZIKÁL
HUDBA SHOW
FESTIVAL ŠPORT
KINO
TOP 5
{.: SuperBand Test :.}
ZĽAVY NA KARTU
Okamžitý nákup               zľava
SPRÁVY
 
   
     
   
      WebDesign, Web & SEO : DeNAX pageranking.sk goTICKET - pripravený v spolupráci so sieťou  TICKETPORTAL