www.goticket.sk
   
 

    Prečo si ju kúpiť?

    šetrí čas    šetrí peniaze
    nevyperiete ju    máte ju stále po ruke
    lebo máte aktívny prístup k životu    alebo len jednoducho chcete byť INHlavný dôvod prečo sme začali s projektom goTICKET je pohodlnosť, jednoduchosť a priznajme si to aj lenivosť. Všetky tieto vlastnosti Vám karta goTICKET ponúka. Tí z Vás, ktorí často navštevujú rôzne podujatia, si kúpu vstupenky na svoje obľúbené akcie zrealizujú priamo zo svojho počítača, či už z práce alebo z domu a už len pôjdu na zvolenú akciu. Tí z Vás, ktorí až takí aktívni nie sú, uvidia plagát, bilboard alebo leták, vytočia číslo našej centrály, povedia číslo svojej goTICKET karty a my im ich goTICKET kartu na vybranú akciu aktivujeme.

: objednať kartu :

  Vstupenky na dosah :

  DIVADLO | HUDBA | FESTIVAL | MUZIKÁL | SHOW | ŠPORT | KINO  
Majiteľ goTicket karty sa stáva súčasťou sveta v ktorom je čas dôležitý lebo ho máme málo.Dostávate sa do centra informácií o svete zábavy, podujatí a športu.

Slobodu rozhodovania a pohybu ktorú Vám goTicket karta dáva je pocit ktorý sa oplatí vyskúšať apotom sa budete diviť, prečo ste doteraz stáli v radách na vstupenky.

Ak prevádzkujete klub, divadlo, kinosálu alebo organizujete ľubovolnú akciu na ktorú sa predávajú vstupenky a máte záujem sa zapojiť do projektu goTicket ?

 
 
 
Registrácia / Objednávka
Aktivácia karty
Zabudli ste heslo ?
Registrácia kariet MŠK Žilina
VSTUPENKY
DIVADLO MUZIKÁL
HUDBA SHOW
FESTIVAL ŠPORT
KINO
TOP 5
{.: SuperBand Test :.}
ZĽAVY NA KARTU
Okamžitý nákup               zľava
SPRÁVY
 
   
     
   
      WebDesign, Web & SEO : DeNAX pageranking.sk goTICKET - pripravený v spolupráci so sieťou  TICKETPORTAL