www.goticket.sk
   
 

Pre organizátorov a majiteľov klubov

Ak ste organizátor koncertov alebo športových podujatí, prevádzkovateľ klubu, kina, divadla alebo iného zariadenia, kde sa organizujú predajné akcie, táto sekcia je určená práve pre Vás. Budeme radi, ak sa s nami skontaktujete, aby sme mohli spoločne rozšíriť našu ponuku akcií pre držiteľov a používateľov goTicket kariet aj o Vaše kultúrne zariadenie. Poprosili by sme Vás o vyplnenie dotazníka a v čo najkratšom čase sa s Vami skontaktujeme. Na základe vyplneného dotazníka posúdime technickú realizáciu a inštaláciu zariadenia potrebného k autorizáci i goTicket kariet. V prípade, že inštalácia bude možná , Vás naša spoločnosť vybaví potrebným autorizačným zariadením.

: dotazník : : grafické podklady :
  Vstupenky na dosah :

  DIVADLO | HUDBA | FESTIVAL | MUZIKÁL | SHOW | ŠPORT | KINO  
Majiteľ goTicket karty sa stáva súčasťou sveta v ktorom je čas dôležitý lebo ho máme málo.Dostávate sa do centra informácií o svete zábavy, podujatí a športu.

Slobodu rozhodovania a pohybu ktorú Vám goTicket karta dáva je pocit ktorý sa oplatí vyskúšať apotom sa budete diviť, prečo ste doteraz stáli v radách na vstupenky.

Ak prevádzkujete klub, divadlo, kinosálu alebo organizujete ľubovolnú akciu na ktorú sa predávajú vstupenky a máte záujem sa zapojiť do projektu goTicket ?

 
 
 
Registrácia / Objednávka
Aktivácia karty
Zabudli ste heslo ?
Registrácia kariet MŠK Žilina
VSTUPENKY
DIVADLO MUZIKÁL
HUDBA SHOW
FESTIVAL ŠPORT
KINO
TOP 5
{.: SuperBand Test :.}
ZĽAVY NA KARTU
Okamžitý nákup               zľava
SPRÁVY
 
   
     
   
      WebDesign, Web & SEO : DeNAX pageranking.sk goTICKET - pripravený v spolupráci so sieťou  TICKETPORTAL